Neden Başvurmalıyım ?

 

Üyelerimize nasıl yardımcı oluyoruz?
Üyelerimiz genellikle farklı sektörlerden fakat paylaşım frekansımız aynı ölçülerde. Herkes farklı sektörlerden olmasına ragmen iş geliştirme toplantılarıyla üyelerimizin işlerine katma değerli bir katkı sağlıyoruz. Amacımız üyelerimizin amaçlarını gerçekleştirmede lokomotif görev üstlenmektir.

Üyelerimiz Young CEO Club hakkında ne dedi?

Selim ÇAVUŞ

Young CEO Club; Türkiye’nin en becerikli Girişimci gençlerini bir arada toplamayı başaran ve onlara küresel kapılar aralayan bir Gençlk oluşumudur.”

 

Emre URFALI

Daha cok araştırıp okumam gerektigini farkettiğim, YCC’nin kendi icindeki tum üyelerinin girişimlerini gelistirme çabasi içinde olduğu, bir çok yeni genç girişimci   dostlar edinebildigim, yeni nesil genç girisimcilere örnek teşkil edilebilecek girişim ve girişimciler çıkabilecegi için Young CEO Club’da oldugumdan cok mutluyum.

 

Nihat İPEKÇİ

Kurulduğu ilk günden bu yana, aynı istikrar ve gelişim süreciyle, gelişmekte olan, geliştikçe üyelerini geliştiren yeni ekonomi ve yeni neslin bulunmaz bir hint kumaşı. Sadece basit bir iş derneğinin ötesinde,  çok güzel birlikteliklerin ve dostukların yaşandığı güzide bir ortam. Her biri farklı sektördeki birbirinden cenvager genclerin bilgi birikimi ve tecrübelerinden azami düzeyde yararlandığı YCC’de olmak mutluluk verici.

 

Sadık KOCABAŞA

”Sonunda çok güzel günler gördüğüm aynı yolun yolculariyla buluşma noktam. Bir birimizden zevk aldığımız ve çok şey öğrendiğimiz sıradışı bir grup.”

 

Serhan EROL

”Tanıştığım günden itibaren Young CEO Club hayatımın merkezinde yerini aldı. YCC, dostluklar ve işbirlikleri kurduğum, gönül verdiğim, fikir aldığım, hayatı paylaştığım bir ortam oldu. Öyleki, Türkiye’de bulunduğum hemen her 2 günde bir muhakkak bir YCC üyesiyle iş veya sosyal amaçlı bir araya gelmek benim için gereksinim oldu.”

 

Uğur Yasin ASAL

Young CEO Club Türkiye’de yeni ve inovatif bir iş kültürü inşa etmiş, Türkiye’nin sürekli olarak vurgulanan Genç İş gücü parametresini, entellektüel ve küresel rekabetçilik boyutuna taşıyarak Türk İş Dünyasının itici gücünü oluşturmuştur.

 

Erdem GENÇ

‘Young Ceo Club, başından beri oluşumda olmaktan gurur duyduğum butik bir topluluk. Birçok girişimcilik odaklı derneğe üyeyim ancak YCC özgün yapısıyla hepsinden farklı. Gençlerin var ettiği yaşayan, büyüyen şirketlerin sahipleriyle önemli bir global boşluğun Türk kıvılcımının dünyaya yayılacağına inanıyorum.”

 

Nurettin ÖZDOĞAN

”Girişimcilik serüvenimde çok iyi öğrendiğim birşey var: “Girişimci yalnızdır”. Şirket kurarken de, şirketi milyonlar kazanırken hatta şirketi batarken de yalnızdır. Kendi başınadır. Böyle yalnızlık ortamında tanıdık bir ses arıyorsunuz. YoungCEOClub benim girişimcilik serüvenimde böyle bir tanıdık ses oldu. En çok da bu tanıdık sesi seviyorum. Bu ses size her zaman güç veriyor çünkü.”

 

Erhan Yılmaz

Bu tarihe kadar YCC’nin ilgisini çektigi kurumlar ve kişiler göz önüne alındığında, YCC’nin bu ülkede ihtiyac duyulan bir boşluğu doldurduğunu görüyorum.