Kimler Başvurabilir?

Young CEO Club kapalı bir topluluktur.
20’li yaşlarda kendi işini kurmuş, fark yaratmış, ekonomiye istihdam sağlamış ve ortak gelecek ideali taşıyan kişiler ancak başvurabilir.

 

Ana Kriterler

  1. 30 yaşın altında olmak
  2. Kategorisinde fark yaratmış işler yapmak
  3. Bir üyemiz tarafından refere edilmek
  4. Young CEO Club katılım modeli sözleşmesini kabul etmek

 

 

Detay Kriterler

Aşağıdaki kriterler Young CEO Club üyelerinin ortak özellikleridir. Belki bu kriterlere uymadığınız halde kendinizi ifade ettiğiniz bir cümleyle üye adaylığına kabul edilebilirsiniz. Aksi durumda Young CEO Club üyeliği belki de size uygun değildir.

 

Tutku
İşinizi tutkuyla yapıyorsunuz ve diğer  meslektaşlarınıza kendi çalışma alanınızda ilham oluyorsunuz.

Başarı
Yaşınızın üstünde bir başarıya imza atarak yaşıtlarınızdan ve local çevrenizden farkınızı ortaya koyabiliyorsunuz.

 

Etki Gücü
Kendi şartlarınızda henüz 20’li yaşlardayken dünyayı ve Türkiye’yi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için birtakım çalışmalar yapıyorsunuz.

 

Girişimci Ruh
Her zaman ve her yerde fırsatlara algılarınız açık ve harekete geçmek için ne yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

 

Azim 
Daha ileriye daha hızlı ulaşmak istiyorsunuz ve etrafınızdakileri şaşırtıyorsunuz. Fakat sadece kendinizle ilgili değil. Çevrenizdeki diğer kişilerin de başarıya ulaşması için aynı şekilde çalışıyorsunuz.

 

Merak
Bilinmeyen fikirleri, insanları ve yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz. Sürekli hareket halindesiniz ve bir mücadele içindesiniz. Birden çok alanda aktif olarak yaşamınızı sürdürüyorsunuz.